Mladí kuchaři ze SŠTŘ vyjeli za praktickým vzděláváním do Velkého Meziříčí

15. 06. 2024

Jako ta pověstná voda uplynul rok a  Střední škola technická a řemeslná byla opět součástí sportovního dne společnosti BIDFOOD s naším skvělým partnerem BANQUET TEAMEM ve Velkém Meziříčí. Žáci oboru Kuchař - číšník byli opětovně přizváni k účasti na této akci konané v sobotu 15. června 2024 a mohli si vyzkoušet servis i obsluhu ve venkovním prostředí vybaveném moderními technologiemi. 

,,Této akce jsem měl možnost se zúčastnit již v loňském roce a moc se mi tu práce líbila. Proto jsem byl rád, že tato nabídka přišla i letos a ani na chvíli jsem neváhal. Práce v tomto oboru mě velmi baví a spolupráce školy a BANQUET TEAMU nám vždy přinese nové zkušenosti a motivuje mne k tomuto velmi náročnému, ale zajímavému řemeslu," řekl žák druhého ročníku Matouš Pazderka.

,,Již dva roky spolupracujeme se zástupci společnosti BIDFOOD Petrem Konečným, Jakubem Minaříkem a Pavlem Smékalem. Chci jim poděkovat za jejich podporu a čas, protože díky jim se nám daří mladé gastronomy motivovat, inspirovat a posouvat v tomto tak potřebném oboru tak, aby jich na velmi nenasyceném trhu práce přibylo," řekla na adresu této zdařilé akce a samozřejmě také na adresu partnera SŠTŘ vedoucí oborová učitelka Veronika Blažejová.

Veronika Blažejová, vedoucí SPV Chlumec n. C.

32-2.jpg

FOTOGALERIE: