Žáci 1. ročníků absolvovali Kurz sportu a pobytu v přírodě

17. - 21. 06. 2024

Pět dní plných aktivit a krásného počasí si užili žáci prvních ročníků, kteří strávili svůj Kurz sportu a pobytu v přírodě v areálu Tesla Horní Bradlo.
Hned první den byl nabitý programem. Kluci a holky absolvovali orientační běh v blízkém okolí našeho dočasného útočiště. Další dny vyrazili žáci společně s učiteli na celodenní turistický výlet na vodní přehradu Seč. Cesta přinesla slušných 24 km. Vzhledem k počtu účastníků (130 žáků) byli účastníci zájezdu rozděleni na tři skupiny a šlo se ve třech dnech. Mezitím v táboře proběhlo velké množství sportovních aktivit - softball, fotbal, tenis, lakros, nohejbal, bowling, brännball, plavání v bazénu. Po celodenních sportovních hrách měli žáci možnost relaxovat v místním wellness centru. Poslední večer jsme si užili i tradiční táborový oheň.
Celý kurz utekl velmi rychle díky krásnému počasí a dobrému přístupu a chování všech žáků.
Poděkování jistě patří i pedagogickému dohledu: Petru Motyčkovi, Ondřeji Kolářovi, Davidu Hamákovi, Jiřímu Wágnerovi, Vojtovi Mokošínovi, Janu Salačovi, Michalovi Širokému, Lence Pilařové, Alexandře Kaplanové a Petře Hrnčířové.

Mgr. Petr Motyčka, zástupce ředitele
12-40.jpg