Aktuality v měsíci: PROSINEC 2017    

Realizace nové plachty: 

28. 12. 2017

Dne  2.října 2017 provedla společnost Autoplachty KM, s.r.o. Jince výměnu nové autoplachty na našem nákladním automobilu Volvo FH. Nová plachtovina je materiál Mehler Haku a kovové komponenty od firmy Franz Miederhoff. 
Demontáž staré a montáž nové autoplachty  firma stihla během čtyř hodin. Novou autoplachtu financoval náš partner
Trans Logistic Nová Paka. Dalším nezbytným krokem bylo polepení reklam na tuto novou autoplachtu. Po předání návrhu vše bez problému zrealizovala firma pana Suchánka - Studio Resi Chlumec nad Cidlinou. A tak naše Volvo FH jistě zaujme, při našich praktických jízdách

Prezentační Den otevřených dveří SŠTŘ

16. 12. 2017

Prezentační Den otevřených dveří přilákal v sobotu 16. prosince 2017 do všech středisek Střední školy technické a řemeslné Nový Bydžov 45 zájemců o studium a jejich rodičů. Otevřeny byly všechny čtyři školní budovy a dílenský areál v Hlušicích, kde byla k vidění malá výstava zemědělské techniky a ukázky dílenské praxe budoucích automechaniků a opravářů zemědělské techniky. Částečně se škola prezentovala i na náměstí v Novém Bydžově, otevřen byl i Domov mládeže v Hlušicích a školní jídelny.
Další prezentační Den otevřených dveří je plánován v termínu v sobotu 20. ledna 2018.

Zpráva o vánočních trzích pořádaných naší školou SŠTŘ Nový Bydžov

14. - 15. 12. 2017

Další ročník Vánočních trhů Střední školy technické a řemeslné Nový Bydžov konaných ve dnech 14-15. prosince přilákal na Masarykovo náměstí řadu zájemců o prodejní artikl potravinářských a gastronomických oborů školy i o prohlídku vystavené techniky SŠTŘ. Učitelé odborného výcviku a žáci školy provedli zimní diagnostiku osobních vozidel na několika desítkách automobilů, svoji techniku vystavovala i společnost SECO GROUP Jičín. Na trzích se představili i partneři školy, společnosti MASO Jičín, Rybářství Chlumec n. C., Pivovar Nová Paka. Svými produkty se prezentovaly i Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka, Střední zahradnická škola Kopidlno a Střední škola řemeslná Jaroměř.
Celá akce proběhla pod patronací Města Nový Bydžov, kterému tímto celé vedení školy děkuje.

Výsledky 14. ročníku soutěže                     "Já už to znám, umím ..." 2017

8. 12. 2017

V pátek 8. prosince se počet žáků Střední školy technické a řemeslné v Novém Bydžově pomyslně "zvýšil" o 372, tolik účastníků z 26 základních škol našlo cestu k soutěžím 14. ročníku soutěže "Já už to znám, umím..." určené pro žáky 8. a 9. ročníku základních škol. Akci pořádala SŠTŘ Nový Bydžov ve spolupráci se Střední školou gastronomie a služeb Nová Paka a Střední školou zahradnickou Kopidlno.
Soutěžilo se ve 12 kategoriích, místem klání byly pracoviště SŠTŘ v Hlušicích, Novém Bydžově i v Chlumci nad Cidlinou, svými dílnami se zapojila i základní škola Hlušice. Celkově nejúspěšnější školou se podle výsledků stala ZŠ Komenského Hořice.

                                                Výsledky soutěže