Vlastní obchod s žákovskými a masnými výrobky
Nádražní 194, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Střední škola technická a řemeslná provozuje v areálu Střediska praktického vyučování Chlumec nad Cidlinou vlastní obchod s žákovskými a masnými výrobky. Zde se žáci nižších ročníků oboru řezník - uzenář seznamují s obchodními činnostmi v prodeji masa a uzenin. Prodejna nabízí široký výběr uzenin z vlastní výroby a také produkty našich partnerů.

V zázemí prodejny probíhá za nejpřísnějších hygienických podmínek výroba řeznických výrobků v praktické výuce žáků oboru řezník - uzenář. Při výrobě uzenin a masa je samozřejmostí používání prvotřídních surovin od českých dodavatelů - Maso Jičín a Jatky Žlunice.

Žáci oboru řezník - uzenář jsou vedeni k lásce k tradičnímu řemeslu. Spoustu výrobků vyrábíme stejně jako řezničtí mistři před desítkami let. Při výrobě masných výrobků minimalizujeme nebo zcela eliminujeme množství moderních přídavných látek, jako jsou například emulgátory, zahušťovadla a chuťové zvýrazňovače.

Na základě Vašich požadavků a objednávek jsme připraveni spolu se žáky naložit masa na uzení, grilování, steaky a špízy.

Výroba masných výrobků probíhá pod dozorem zkušených řeznických mistrů každý den, můžete tak kdykoli zakoupit čerstvé žákovské výrobky vyráběné s tou největší možnou péčí.

Provozní doba:        Kontakt:

Út, St, Čt 07:30 - 13:30    Radomír Beněk

07:30 - 13:00    Tel: +420 601 091 022
Po
Zavřeno
  Email:   sstrnb.mnovak@seznam.cz